+48 12  638 15 81
+48 660 416 988, 696 489 446
+48 602 799 122 (wyprawy górskie)

wyprawy@mediusz.pl

www.mediusz.pl

O nas

Nasza misja

Naszą misją jest promowanie walorów turystycznych Kaukazu oraz dostarczanie turystom najciekawszej i najlepszej oferty wyjazdów do Gruzji i Armenii.

Dlaczego powstał serwis Wakacje.Kaukaz.pl?

Na fali rosnącego zainteresowania Gruzją pojawia się coraz więcej ofert imprez turystycznych na kraje Kaukazu Południowego – Gruzję, Armenię i Azerbejdżan.

Niestety wśród nich nierzadko zdarzają się propozycje ryzykownych wyjazdów organizowanych przez osoby prywatne i firmy, które nie mają stosownych pozwoleń, ubezpieczeń i doświadczenia. Również wiele ofert wycieczek do Gruzji i na Kaukaz ma zawyżone ceny w stosunku do programu. Kolejną bolączką bywa nie najlepiej skomponowany program.

Właśnie w odpowiedzi na te problemy stworzyliśmy serwis turystyczny Wakacje.Kaukaz.pl.

Po dwóch latach różnych doświadczeń z wieloma firmami wybraliśmy naszym zdaniem firmę z najlepszą ofertą wyjazdów do Gruzji. Ta sprawdzoną firmą jest Biuro Przewodnicko-Turystyczne MEDIUSZ s.c., ul. Bandtkiego 19, 30-129 Kraków.

Dzięki temu nasi klienci mają zagwarantowane bezpieczeństwo i najwyższą jakość usług.

Mediusz – wyprawy dalekie i bliskie

Odczuwając potrzebę zarażenia innych naszą pasją, zebraliśmy grupę osób, które swój czas poświęcają przede wszystkim na górskie eskapady oraz poznawanie innych krajów i kultur. Założyliśmy więc biuro turystyczne zajmujące się organizowaniem wypraw w różne zakątki świata.

Wiele czasu spędzonego w podróżach zaowocowało bogatym doświadczeniem. Wykorzystujemy je zarówno przy organizacji wypraw w wysokie góry, jak np. Elbrus, Ararat, Kazbek czy Aconcagua, jak i wycieczek, pozwalających poznać odległe zakątki Świata.

Szczególnie bliskie stało się dla nas Zakaukazie z Gruzją i Armenią, które odwiedzamy każdego roku, poznając coraz lepiej kulturę i zwyczaje ludzi tam żyjących.

Razem z Ekipą tworzącą portal Kaukaz.pl chcielibyśmy podzielić się z Państwem naszą fascynacją tym regionem. Przygotowaliśmy dla Was programy wycieczek objazdowych i trekkingów w górach Kaukazu, a także wczasów nad morzem Czarnym. Mamy nadzieję, że wśród nich każdy znajdzie coś dla siebie.

Nasza oferta czyli dlaczego Wakacje.Kaukaz.pl są niezastąpione?

Naszą bazę wycieczek i wypraw tworzą znawcy Kaukazu.

Prezentowane na naszych stronach imprezy zawsze gwarantują: bezpieczeństwo, najciekawsze trasy i rozsądną cenę.

Dostarczamy ofertę wyjazdów dopasowaną do każdego – od studenta do zapracowanego managera.

Organizator wyjazdów - biuro podróży Mediusz ma wieloletnie doświadczenie w wyjazdach na Kaukaz.

Portal Kaukaz.pl

Serwis Turystyczny Wakacje.Kaukaz.pl korzysta z doświadczenia i znakomitej pozycji portalu Kaukaz.pl. Od sześciu lat Kaukaz.pl i działające przy nim Forum Kaukaskie są pierwszymi źródłami informacji o Gruzji i innych krajach Kaukazu Południowego. Dzięki bogatym materiałom krajoznawczym, rzeczowym poradom i rekomendacjom dla podróżników, Portal Kaukaz.pl szybko stał się najczęściej odwiedzanym serwisem internetowym poświęconym Gruzji i jej sąsiadom.tel. +48 12 638 15 81
tel. +48 660 416 988, 696 489 446
tel. +48 602 799 122 (wyprawy górskie)

e- mail: wyprawy@mediusz.pl

www.mediusz.pl

               
Opublikowane na stronach www.wakacje.kaukaz.pl informacje lub ceny nie stanowią oferty
w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego

© 2010-2012 kaukaz.pl & Mediusz